Ładowanie…

Jak nie urządzać domu?

Główne grzechy osób urządzających dom

Dom powinien być ładny, efektowny, elegancki. Walorami domu są jego jakość, elegancja oraz wyjątkowość. Coraz więcej osób docenia piękny dom i chce o niego dbać. Jednak na etapie urządzania domu popełniane są pewne grzechy. Oto one:

 • urządzanie domu w jaskrawych kolorach, które wywołają niepokój i agresję mieszkańców
 • zagracanie domu – zamiast funkcjonalności pojawia się kakofonia i nie mieszka się dobrze w takim domu
 • wstawianie w domu wielu mebli o różnych kolorach oraz stylach – urządzenie mieszkania powinno być spójne
 • kupowanie rzeczy niskiej jakości, które po roku będą do wyrzucenia. Szkoda pieniędzy na takie rozwiązania, nie należy ich stosować
 • urządzanie domu w sposób naprawdę nieelegancki – praktyczność jest ważna, ale meble praktyczne mogą być też ładne
 • rolety w brzydkich, szaroburych kolorach
 • nadmiernie kolorowe zasłony lub firany
 • dywany brzydkie, ze sznurka, zamiast ładnych, puszystych i bardzo ciepłych dywanów

Zdecydowanie warto skorzystać z takich dywanów, które są piękne, efektowne, w dobrym stylu. Eleganckie wykonanie takich dywanów jest podstawą. Klienci doceniają jakość ładnie urządzonego domu, ale sami nie zawsze potrafią zaplanować taką aranżację.

Co zrobić, aby uniknąć grzechów?

Zdecydowanie lepiej wybrać projektanta, który urządzi nam dom. Każdy projekt skonsultuje z nami, co sprawi, że będzie to dobra jakość, elegancja i trwałość. Dom musi być efektowny, dobrze urządzony, przyjazny. Nie jest to muzeum ani wnętrze do podziwiania. Warto wybrać to, co będzie dla nas najlepsze. O tym warto wiedzieć i pamiętać. Dobra jakość takiego rozwiązania sprawdza się najlepiej. Klienci doceniają jakość i chętnie wybierają wnętrze dostosowane do ich potrzeb. Najważniejsze, aby dobrze się czuć w takich wnętrzach i miło spędzić w nich czas. Wnętrze jest dla użytkownika, a nie użytkownik dla wnętrza. Należy zawsze o tym pamiętać. Jeśli dane wnętrze nie budzi pozytywnych uczuć, to należy zdecydowanie wybrać inne rozwiązanie. Rozmowa z projektantem może być bardzo twórcza oraz inspirująca, dająca wiele ciekawych pomysłów i sprawiająca, że użytkownik widzi to, co dla niego najbardziej inspirująca.

Autor

 • Absolwentka wydziału filologii, a z zawodu programistka. Stawia na ciągły rozwój i chętnie uczy się nowych rzeczy. Twierdzi, czasami ma wszystkiego dość i wtedy wybiera się na piesze wędrówki górskie.

2 komentarze do „Jak nie urządzać domu?

 1. Przede wszystkim mieszkania nie należy urządzać byle jak! Co jak co, ale tutaj warto się zastanowić i wszystko dokładnie zaplanować. W przeciwnym wypadku całość będzie wyglądać co najmniej kiczowato i słabo.

 2. Niestety wielu polaków nie zna się urządzaniu mieszkań i odwala przy tym fuszerkę. Czy tego chcesz, czy nie warto zapytać specjalisty, jak poradzić sobie z właściwym urządzeniem wnętrza.

Możliwość komentowania została wyłączona.