Wyjazd do Warszawy (CBK i Microsoft)

Microsoft Comments Off

We wtorek, 19 stycznia 2016r. uczniowie klasy IIc odwiedzili centrum Microsoftu oraz Centrum Badań Kosmicznych (CBK) w Warszawie.W centrum Microsoft uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat nowego Office 365 jak i nowych możliwości nowego XBOX’a ONE. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat programu Microsoft Azure (platforma chmurowa firmy Microsoft) .
Podsumowaniem spotkania była wyczekiwana przez uczniów prezentacja XBOX’a ONE.

W Centrum Badań Kosmicznych nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach z radioamatorstwa, które bardzo ciekawie prowadził pan Marcin Stolarski a następnie odbyły się pasjonujące zajęcia z Robotyki.
Wizyta w Warszawie na pewno zostanie w pamięci na długo.
Bardzo dziękujemy panu Ignacemu Rejmakowi oraz pani Agnieszce Jankowskiej za opiekę podczas pobytu w Warszawie.