Wizyta w biurach Microsoftu w Warszawie

Grupa astrobiologiczna | Grupa fizyczna | Microsoft Comments Off

16 grudnia uczniowie z klasy II C oraz uczennice z klasy III D mieli możliwość uczestniczenia w specjalnie dla nich przygotowanym spotkaniu w firmie Microsoft w Warszawie. W czasie wizyty uczniowie uczestniczyli w prezentacjach, przygotowanych przez pracowników firmy na temat: możliwości jakie daje Xbox One,działania Office 365, ciekawych projektów tworzonych w dziale pod nazwą Microsoft Research, pracy w programie Windows Azure. Dodatkowym atrakcyjnym elementem wizyty było zwiedzanie biur, jak też innych pomieszczeń znajdujących się w budynku Microsoft oraz poczęstunek w postaci pizzy. Podczas wizyty miała też miejsce prezentacja projektu Pan Stanisław, na którą przybyło sporo pracowników z różnych działów. Jest nam niezmiernie miło, że nasze projektowe działania zostały wysoko ocenione, czego dowodem były gratulacje, które otrzymaliśmy po naszym wystąpieniu. I oczywiście bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom w osobach Pań Cecylii Szymańskiej, Małgorzaty Snarskiej, Pani Sylwii Ptaszek oraz Pana Tomasza Kozara, jak też innych osób prowadzących prezentacje.