slide15slide1slide6slide4slide2slide3slide2slide4slide3slide5slide1slide7slide8slide9slide10slide11slide12slide13slide14slide15slide16slide17slide18

DRONY Z WB ELEKTRONICS

0 Partnerzy No Comments

choisir-drone

W trakcie dwóch misji stratosferycznych wezmą udział dodatkowo DRONY z WB Elektronics. Przedstawicile z WB Elektronics planują przyjechać z z systemem bezzałogowym klasy mini o nazwie VIRTUS. Jest to platforma wielowirnikowa (multikopter). Planowany lot dzienny oraz nocny.

Kilka słów o WB Elektronics:

WB Electronics, prywatna spółka z Ożarowa Mazowieckiego o całkowicie polskim kapitale, jest jedną z ważniejszych firm polskiego rynku zbrojeniowego.

Firma, jako jeden z głównych dostawców dla Sił Zbrojnych RP, od ponad dziesięciu lat aktywnie przyczynia się do poprawienia zdolności obronnych polskiej armii. Dotyczy to zarówno tworzenia nowych technologii jak i modernizacji sprzętu wojskowego.
Panie Wojtku, dziekujemy bardzo !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>