Our Category: Słupsk w kosmosie

Konferecja uroczyście otwierająca program Pan Stanisław w Słupsku

Konferencje | Pan Stanisław na świecie | Słupsk w kosmosie Comments Off

21 października 2015 roku w Słupsku miała miejsce konferencja uroczyście otwierająca program Pan Stanisław w Słupsku. Spotkanie rozpoczął prezydent miasta Słupsk pan Robert Biedroń. Nie mógł uczestniczyć osobiście w spotkaniu, więc przywitał wszystkich ze Strasburga za pomocą kamerki internetowej. Na scenie występowali uczniowie gimnazjum nr. 1 w Lęborku, dr.inż. Marcin Stolarski oraz dr Paweł Lejba. Nowi uczestnicy projektu zostali zapoznani z jego zeszłorocznymi osiągnięciami i celami na ten rok. Dowiedzieli się, że głównym zadaniem jest zbudowanie satelity i wysłanie jej na granicę kosmosu. Nie zapomniano także o osobach, którym zawdzięcza się to całe przedsięwzięcie. Nagrodą Honorowego Przyjaciela Projektu zaszczycono pana Tomasza Lewistowskiego. Niespodzianką dla wszystkich uczestników konferencji był występ Julity Zielińskiej, piosenka napisana specjalnie dla projektu Pan Stanisław „Kosmoozyka”.

21 października 2015 roku w Słupsku miała miejsce konferencja uroczyście otwierająca program Pan Stanisław w Słupsku. Spotkanie rozpoczął prezydent miasta Słupsk pan Robert Biedroń. Nie mógł uczestniczyć osobiście w spotkaniu, więc przywitał wszystkich ze Strasburga za pomocą kamerki internetowej. Na scenie występowali uczniowie gimnazjum nr. 1 w Lęborku, dr.inż. Marcin Stolarski oraz dr Paweł Lejba. […]

Kosmos dotarł do Słupska!

Słupsk w kosmosie Comments Off

 header1

21.10.2015 o godzinie 10.00 odbędzie się konferencja Słupsk w Kosmosie, inaugurującą kosmiczny projekt „Pan Stanisław” w  słupskich placówkach oświatowych.

  21.10.2015 o godzinie 10.00 odbędzie się konferencja Słupsk w Kosmosie, inaugurującą kosmiczny projekt „Pan Stanisław” w  słupskich placówkach oświatowych.

Słupsk w kosmosie !

Słupsk w kosmosie Comments Off

header1 28 sierpnia br. w Słupsku odbyło się spotkanie grupy organizacyjnej konferencji „Słupsk w Kosmosie”, która odbędzie się pod koniec października br. Na konferencji wystąpią m.in. dr inż. Marcin Stolarski z Centrum Badań Kosmicznych PAN oraz dr Paweł Lejba, kierownik Obserwatorium Astrogeodynamicznego CBK PAN w Borowcu.

Czytaj…

http://orion.pta.edu.pl/spotkanie-grupy-organizacyjnej-konferencji-slupsk-w-kosmosie

28 sierpnia br. w Słupsku odbyło się spotkanie grupy organizacyjnej konferencji „Słupsk w Kosmosie”, która odbędzie się pod koniec października br. Na konferencji wystąpią m.in. dr inż. Marcin Stolarski z Centrum Badań Kosmicznych PAN oraz dr Paweł Lejba, kierownik Obserwatorium Astrogeodynamicznego CBK PAN w Borowcu. Czytaj… http://orion.pta.edu.pl/spotkanie-grupy-organizacyjnej-konferencji-slupsk-w-kosmosie